www.cvonline.hu

Áru összekészítő (komissiózó)

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1003270

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:

  • A megrendelések összekészítése
  • Áru pakolása, csomagolása és címkézése,
  • Komissiózás gyalogkíséretű békával,
  • A munkaterület folyamatos tisztán tartása, raktári/üzemi rend betartása.

Elvárások:
  • Kétműszakos munkarend vállalása (délelőtt és délután)
  • Jó munkabírás, terhelhetőség, monotonitás tűrés
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • KIEMELT bérezés
  • Bónusz + egyéb juttatások
  • Határozatlan idejű (hosszú távú) szerződés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Multinacionális munkakörnyezet

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Egyéb kapcsolati információk:
  • Részletes szakmai önéletrajz elküldésével a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Szeged