www.cvonline.hu

Áru összekészítő diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1046520

Fix kiszámítható munkaidő! Hosszú távú lehetőség, akár egész nyárra! Fix munkaidő, heti rugalmas időbeosztással!A webshopon megrendelt papírírószerek összeállítása
Feladatok:

  • A webshopon megrendelt papírírószerek összeállítása
  • Csomagolás, címkézés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság
  • Pontosság, precizitás
  • Heti 2-3 hétköznap vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: PBS-01.

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület Munkaidő: Hétfőtől péntekig 7.30-tól 16-ig