www.cvonline.hu

Áru összekészítő diákmunka

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1041338

Ha kiszámítható munkaidőre vágysz, akkor ezt a munkát neked találták ki.
Feladatok:

  • Könnyű fizikai munka
  • A webshopon megrendelt papírírószerek összeállítása
  • Csomagolás, címkézés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság
  • Pontosság, precizitás
  • Heti 2-3 nap vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: PBS-01.

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület Munkaidő: Hétfőtől péntekig 7.30-tól 16-ig