www.cvonline.hu

Áru-összekészítő, csomagoló

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.14.
Hirdetés azonosító: 1076753
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal veszprémi, gyógyszerkeresdelemmel foglalkozó partnerünknél kínálunk egyműszakos diákmunkát.

Feladatok:

  • Áruösszekészítés szállításra lista alapján
  • Csomagolás
  • Árumozgatás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Folyamatos munkavállalási hajlandóság
  • Legalább hetente 1-2 napi munkavégzés
  • Munkaidő: hétköznapokon 16.00 - 20.00 között, 4 órás műszakokban

Jelentkezni lehet:

A felvétel folyamatos.