www.cvonline.hu

Áru-összeállító

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 953514
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Áruösszeállítói feladatok ellátása
  • Áruk rakodása, rendszerezése

Elvárások:

  • Jó fizikum
  • Aktív nappali tagozatos jogviszony

Munkaidő: H-P: 8:00-16:30

Amit kínálunk

  • Diákbér: 604 Ft/óra
  • Kellemes légkör

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, regisztrálj a honlapunkon, tölts fel önéletrajzot, és jelentkezz a munkára!

Játék:

Diákként dolgozni jó! - Egyetértesz?

Ha kreatív vagy, szeretsz rajzolni, fotózni vagy esetleg ügyesen használod a Photoshop programokat, ismét eljött a Te időd!

Játssz velünk és tiéd lehet a 25.000 Ft vagy az 50.000 Ft értékű tanulmányi támogatás!

A Mind-Diák Szövetkezet kreatív pályázatot hirdet 16 éven felüli nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok számára!

Ha úgy érzed, hogy képes vagy megállni a helyed a suliban és a munkában is, mutasd meg nekünk! Saját készítésű fotókat, rajzokat, egyéb technikával készült alkotásokat várunk, melyek segítségével bemutatod:

Te hogyan éled meg diákként a munkavállalást?

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Zala