www.cvonline.hu

Áru összeállító

  • A hirdetés 636 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő nagykereskedelmi vállalkozás

Áru összeállító munkatársat

keres az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

  • Raktári készáru – és göngyölegmozgatás végrehajtása
  • Belső, egyéb és eseti anyagmozgatási feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • A készáru (és göngyöleg) rendszeres (pl: műszakonkénti) mennyiségi ellenőrzése és minőségi vizsgálata (pl: szavatossági idő, hiány, sérülés, küllem, raklapminőség).
  • Számítógépes bizonylat alapján a kiszállítandó termékek hiánytalan komissiózása (készlet függvényében)
  • A szükséges adminisztráció elvégzése (pl: napi készletfelvétel esetleges elkészítése, stb.)
  • Eseti egyéb általános anyagmozgatási feladatok elvégzése.

Amit kínálunk:

  • 10 éve sikeresen működő piacvezető vállalat biztonsága
  • versenyképes fizetés
  • munkaruha
  • cafeteria
  • képzés (targoncás)

Előny:

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint, Pilisvörösvár, Siófok

Munkaidő:

  • 8 óra

Fizetés:

  • fix alapbér + műszak pótlék + SzÉP kártya + Erzsébet utalvány

  • az alább megadott e-mail címen.

A munkavégzés helye: Törökbálint, Pilisvörösvár, Siófok

Munkaidő: teljes 8 órás munkaidő, depónként változó 1 vagy 2 műszak

Foglalkoztatás jellege: alkalmazotti jogviszonnyal

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk  Magyarország egyik legnagyobb, ital nagykereskedelem területén tevékenykedő vállalkozása.

Fő tevékenységeink: szeszesital, alkoholmentes ital, élelmiszer nagykereskedés valamint gasztronómiai bor nagykereskedelem.

Depóink révén ellátjuk Budapestet, Pest, Nógrád, Komárom-Esztergom, Fejér, Veszprém, Somogy megyék területét.

Helyek Somogy
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő