www.cvonline.hu

Áru - Összeállító

  • A hirdetés 376 napja lejárt

Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kiskereskedelmi hálózat.

Törökbálinton (Torbágy u. 18.)

működő Központi raktárunkba keresünk munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • raktári tárolásban, leltározásban való aktív részvétel
  • rendelések összeszedése
  • áru átvétele, áru összekészítése, áru kiadása

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • nagyfokú precizitás, pontosság, rendszeretet
  • megbízhatóság, mobilitás

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat, gyakorlat

Amit kínálunk:

  • önálló és csapatorientált munkavégzés
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

Jelentkezni fényképes, telefonszámmal és e-mail címmel ellátott önéletrajzát e-mailben a lenti címre várjuk.
A „Tárgy” mezőbe kérjük beírni: „ÁRU-ÖSSZEÁLLÍTÓ”

Helyek Budapest
Törökbálint
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő