www.cvonline.hu

Áru - Összeállító

  • A hirdetés 328 napja lejárt

Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kiskereskedelmi hálózat.

Törökbálinton (Torbágy u. 18.)

működő Központi raktárunkba keresünk munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • raktári tárolásban, leltározásban való aktív részvétel
  • rendelések összeszedése
  • áru átvétele, áru összekészítése, áru kiadása

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • nagyfokú precizitás, pontosság, rendszeretet
  • megbízhatóság, mobilitás

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat, gyakorlat

Amit kínálunk:

  • önálló és csapatorientált munkavégzés
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

Fényképes, telefonszámmal és e-mai címmel ellátott önéletrajzát e-mailben a lenti címre várjuk.

A „Tárgy” mezőbe kérjük beírni: „ÁRU-ÖSSZEÁLLÍTÓ”

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő