www.cvonline.hu

Áru kihelyezési és értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 10 napja lejárt

Kereskedelemben szeretne elhelyezkedni? Nincs más dolga csak jelentkezni a magyar kereskedelmi piac egyik legrégebbi és legmeghatározóbb szereplőjéhez:

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • árukészlet nyilvántartása, feltöltése száraz (nem élelmiszer) és friss területeken
  • áruk kihelyezése a logisztikai szabályoknak megfelelően
  • társosztályokkal való kapcsolattartás
  • leltár lebonyolításában való közreműködés
  • vevők tájékoztatása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • előnyt jelent a kereskedelmi területen és árufeltöltésben szerzett tapasztalat
  • értékesítési és vevőorientált szemléletmód

Amit nyújtani tudunk:

  • kétműszakos munkarend
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség (akár 3 hónap utáni garantált saját állományba kerülési lehetőséggel)
  • családias, kellemes munkakörnyezet
  • biztos havi jövedelem
  • cafetéria juttatás
  • munkába járás támogatása
  • dolgozói ajánlói program, amelynek keretében 60000 Ft/fő illeti meg az ajánló munkavállalót

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +3620/510-0670-es telefonszámon.

Nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014