www.cvonline.hu

Áru kihelyezési és értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 383 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres multinacionális partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Hal osztály- hal feldolgozás

Konzerv-alapvető osztály- árufeltöltő, kiszolgáló

Non food- árufeltöltő, kiszolgáló

Főbb feladatok, munkák:

o Belső árumozgatás, tárolás
o Árufeltöltés az általános irányelvek, illetve a vezetői utasítások alapján
o Lejárati idők ellenőrzése
o Ártáblák, vevőtájékoztató táblák igénylése és kihelyezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

o Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
o Pontosság, önálló munkavégzés
o Könnyűgépkezelői jogosítvány előny

Egyéb:

o Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amit kínálunk:

o Határozott idejű munkaszerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése
e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014