www.cvonline.hu

Art director

  • A hirdetés 1064 napja lejárt

Art directort keres az E-Content Solutions!

Vizuális típus vagy? Amit elképzelsz könnyen meg is valósítod?

Szuper ötleteid vannak, amit szeretsz megvitatni kollegáiddal? Naprakész vagy és mindig az új, eredeti megoldásokat keresed? Remek csapatjátékosként tartanak számon, akinek nem okoz gondot az angol nyelv használata? Imádod, ha kérdezgetnek? :) Ha mindenre igennel feleltél, és legalább 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, nálunk a helyed!

Elvárások:

  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • önnálló, precíz munkavégzés
  • csapatjáték
  • naprakészség
  • proaktivitás
  • Adobe creative suite magas szintű ismerete

Amit ajánlunk:

  • felelősségteljes pozíció
  • jó csapat
  • változatos projektek
  • szakmai fejlődés

Feladatok:

  • részvétel a kreatív koncepciók kidolgozásában
  • arculatok tervezése
  • online és offline megjelenések grafikai tervezése

Kedves, lelkes csapatunk várja jelentkezésedet.

Küldd el fényképes önéletrajzodat és portfóliódat az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol