www.cvonline.hu

Art director

  • A hirdetés 234 napja lejárt

Ügyfelünk egy high-end animációs stúdió, amely főleg teljes 3D animációs és vizuális effektekkel készült filmekre specializálódott, a hirdetés- és játékpiacon. A vállalat arról ismert, hogy animációs rövidfilmeket készít, realisztikus karakterekkel és környezettel amelyben az aprólékos részletesség találkozik a világszínvonalú technológiával. A filmkészítésben hasznosítják a következő generációs technológiákat, hogy valóban új vizuális élményt tudjanak nyújtani a CG közönségeknek. Az utóbbi pár évben a csapat játék trailerei és film intrói világszínvonalon is elismertek.

Jelenleg

pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok

  • Megérteni és megvalósítani a nemzetközi ügyfelek igényeit
  • Létrehozni különböző vizuális stílusokat a különböző projektekhez
  • Ötletek felvázolása, tervvázlatok rajzolása
  • Az alkotók, művészek következetes és sikeres irányítása
  • Esztétikai és történelmi igényesség kidolgoztatása
  • Kapcsolattartás a társrészlegekkel
  • Kezelni a referencia anyagok gyűjtését és bemutatását
  • Felügyelni a művészi koncepció létrehozását, stílus táblákat (mood boards)

Elvárások

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Képes használni és jártas a következő programokban: Photoshop, Illustrator
  • Jártas a 3D technikákban, amelyek tartalmaznak animációs filmeket
  • Külföldön szerzett tapasztalat
  • Flexibilis, inspiráló, mentor és támogató vezetője a csapatnak
  • Tapasztalat kreatív csapat vezetésében
Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol