www.cvonline.hu

ÁRSPECIALISTA

  • A hirdetés 835 napja lejárt

Budapesti flottakezeléssel és bérautó szolgáltatással foglalkozó cég keresi

munkatársát

Feladatok:

  • Rent a car piac elemzése
  • Online felületek vizsgálata
  • Analitikák készítése
  • Új piaci lehetőségek feltárása
  • Belföldi és nemzetközi versenytársak figyelése
  • Árazási rendszer kialakítása és folyamatos követése
  • Kalkulációk és ajánlatok kidolgozása
  • Szerződéskötések előkészítése

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Web marketing ismeretek
  • MS Office programcsomag alapos ismerete, kiváló Excel ismeret és használat
  • Kontrolling területen szerzett gyakorlat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Elemzői beállítottság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • „B” kategóriás jogosítvány, többéves gépjárművezetői gyakorlat
  • önálló, precíz és pontos munkavégzés

Előny:

  • KAM és/vagy kontroller pozícióban szerzett gyakorlat
  • további idegen nyelv ismerete
  • gépjármű szektor ismerete

A jelentkezéseket a hirdetés megjelenésétől számított két hétig fogadjuk be, illetve felhívjuk a figyelmet arra, hogy csak abban az esetben vesszük fel a jelentkezőkkel a kapcsolatot, amennyiben személyes interjúra történik a behívás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát – a munkakör megjelölésével – az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő