www.cvonline.hu
Arksys üzemeletető specialista
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.10.13.
Jelentkezési határidő: 2014.10.14.
Hirdetés azonosító: 797052
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra.

Feladatok

  • Közreműködés a stratégia, a módszertan valamint a kapcsolódó fejlesztési tervek, működési irányelvek kidolgozásában
  • Ellenőrzése a külső-, belső, emberi- és pénzügyi erőforrásoknak
  • Informatikai üzemeltetési változások szakmai kontrolljának elvégzése
  • Részvétel a szállítók versenyeztetésében, szakmai kiválasztásukban
  • A felhasználók megfelelő támogatásának biztosítása
  • Részvétel a szakterületét érintő új informatikai megoldások üzemeltetési alapelveinek kidolgozásában.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség (egyetem, főiskola)
  • 3 év informatikai (alkalmazás üzemeltetés vagy fejlesztés) gyakorlat
  • Arksys rendszer üzemeltetői tapasztalat, OS/400 üzemeltetői tapasztalat
  • Általános hardver és szoftver ismeretek.
  • Relációs adatbázis-kezelő rendszerek (Oracle, MS-SQL) ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök

  • Eredményorientált munkavégzés,
  • Strukturált gondolkodás

Kategória
IT / Informatika
Régió