www.cvonline.hu

ÁRKALKULÁTOR, PROJEKT MÉRNÖK

  • A hirdetés 945 napja lejárt

A NÉMET-MAGYAR LEMEZMEGMUNKÁLÓ KFT.

egy magyar tulajdonban lévő, 25 éve mind hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, innovatív, dinamikusan fejlődő fémpiari vállalat.

Teljes munkaidőben munkatársat keresünk sürgősen az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A meglévő és új partnerek részéről beérkező megkeresések, ajánlatkérések szakszerű, hatékony előkészítése
  • A szükséges információk proaktív egyeztetése és begyűjtése
  • A műszaki, gyártási kalkulációk precíz elvégzése és rögzítése
  • Az ajánlatok határidőre történő kidolgozása a rendelkezésre álló tervdokumentációk alapján
  • A partnerek gyors és pontos tájékoztatása a belső folyamatoknak megfelelően
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a közvetlen vezetővel, illetve a társosztályokkal
  • A szükséges riportok és adminisztráció elkészítése, ellenőrzése
  • A napi, heti megbeszéléseken való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk:

  • Termelésben/gyártásban, elsősorban fémipari területén szerzett gyártástechnológiai tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office programok, egyéb)
  • Ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmód, projekt szemlélet
  • Kíváló kommunikációs, problémamegoldó és stressztűrő képesség
  • Nyitott, lendületes, proaktív személyiség
  • Tervező programok ismerete (AutoCAD, egyéb),
  • Angol és/vagy német nyelvismeret,
  • Műszaki végzettség, valamint alkalmazott műszaki rajz ismeret kifejezett előnyt jelent

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol