www.cvonline.hu

Árfolyamfigyelő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 990970
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Valutaváltóban árfolyamok figyelése

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • precizitás

Munkaidő:   Hétköznapokon 08.00-16.00-ig vagy 08.00-12.00/12.00-16.00 tartó műszakokban.

Amit kínálunk:

  • bruttó 604 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád várjuk jelentkezése a honlapon történő regisztráció után.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!