www.cvonline.hu

Area Sales Representative (m/f)

  • A hirdetés 559 napja lejárt

Az AmmeraalBeltech a sales csapat bővítéséhez keresünk motivált értékesítési munkatársat.

Feladatok:

  • Teljes felelősség a magyarországi piacért
  • Új ügyfelek proaktív felkutatása
  • A magyarországi sales és marketing stratégia kialakítása és megvalósítása a CEE régió stratégiájával egybehangolva
  • Meglévő ügyfelek magas szintű kiszolgálása és fejlesztése
  • Magas szintű szolgáltatás nyújtásának biztosítása és vevőorientáltság
  • A piac elemzése és feltérképezése
  • Kereskedelmi bemutatókon való részvétel valamint prezentációk és termékismertetők összeállítása
  • Riportolás Csehországba a CEE központba

Elvárások:

  • Technikai értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Technikai hátterű végzettség előnyt jelent
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Dinamizmus és rugalmasság, hands-on mentalitás
  • Magas szintű tanulási hajlandóság
  • Az ideális jelölt anyanyelvi szintű magyar nyelvtudással rendelkezik
  • Aktív angol szakmai nyelvtudás
  • Szlovák nyelvtudás előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag és magas szintű szakmai fejlődési lehetőség és önállóság egy dinamikusan fejlődő csapat tagjaként
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Lehetőség önálló ötletek megvalósításához és a cég sikereihez való aktív hozzájáruláshoz
  • Magas szintű önállóság, önmegvalósítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol
  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

  • Országosan bárhonnan végezhető