www.cvonline.hu

Area Sales Manager

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Több, mint 10 éve sikeresen működő, magyar tulajdonban lévő Nyílászárókat forgalmazó  cég, piac bővítés érdekében, valamint új termékek bevezetéséhez

pozícióba munkatársat keres (Nyugat-Mo, Kelet-Mo, Budapest régióba).

Feladatok:

  • A területen lévő saját kiskereskedelmi egységek felügyelete, tevékenységük fejlesztése, munkatársak segítése, motiválása
  • A már meglévő vevőkör ápolása, új ügyfelek szerzése
  • A piaci helyzet és versenytársak tevékenységének folyamatos elemzése, releváns marketing aktivitás alkalmazása
  • Meglévő termékkör értékesítési mutatóinak fejlesztése, új termékek piaci bevezetése
  • Folyamatos (napi szintű) együttműködés a cég menedzsmentjével, rendszeres értékesítési jelentések készítése

Előnyök:

  • Minimum középfokú végzettség, széles körű műszaki ismeretekkel, valamint erős kereskedői szemlélettel
  • Területi képviselet kereskedelemben, építőipari tapasztalat
  • Megnyerő fellépés, kiváló prezentációs és tárgyalási készséggel
  • Dinamikus és nyitott személy, akit motiváltság és eredményorientáltság egyszerre jellemez
  • Nagyfokú utazási hajlandóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan és sikeresen működő cégnél
  • Kreatív munkavégzés lehetősége jó munkahelyi légkörben
  • Versenyképes jövedelem, amely fix fizetésből és teljesítmény arányos bónuszból áll
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (telefon, notebook, céges gépkocsi)

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, valamint rövid motivációs levelét 2016.02.25-ig küldje el az alábbi e-mail címre.

Kérjük, tüntesse fel, hogy melyik régióban kíván dolgozni!

A pozícióra történő kiválasztás esetén, munkába állás előtt erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges!