www.cvonline.hu

Area Sales Manager & Szakorvos látogató

  • A hirdetés 548 napja lejárt

Törzskönyvezett gyógyszerek forgalmazásával foglalkozó, a magyarországi gyógyszerpiacon régóta sikeresen működő vállalkozás, tevékenységének bővítéséhez
munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • A cég szakorvos látogatói csapatának irányítása, páros látogatások lebonyolítása, napi munkájuk figyelemmel kísérése, mellette a cég
  • Vényköteles portfoliójának ismertetése meghatározott célcsoport - elsődlegesen szakorvosok- részére Budapesten és Pest megyében a kijelölt intézményekben
  • A forgalmazott gyógyszerekkel kapcsolatos szakmai segítség
  • Piackutatás, üzletfejlesztés, az ügyfélkör kiépítése, bővítése, üzleti tervek elkészítése és annak megvalósítása a cégvezető irányítása alatt

Elvárásaink:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Min. 3 éves szakorvoslátogatói tapasztalat, Area Sales Manager-i tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Pontos, precíz, megbízható, értékesítés orientált személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség, kapcsolatépítésben szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye: az egész ország területe

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör,
  • Versenyképes bér, Cégautó, mobiltelefon, laptop
  • Folyamatos képzés,
  • Változatos feladatok.

Amennyiben kedveli a nagy önállóságot igénylő, sok kihívást jelentő munkát, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő