www.cvonline.hu

Tapasztalt
Arculatos
kollegákat keresünk több BUDAPESTI üzletünkbe
Feladatok:
  • Az üzlet (kirakat és eladótér) rendezése a kereskedelmi célok megvalósítása érdekében a Promod által lefektetett szabályok betartásával
  • Eladó/divattanácsadó csapat fejlesztése arculatos területen
  • Az árukészlet folyamatos nyomonkövetése, elemzése a minél hatékonyabb visuel Merchandising megvalósítása érdekében
  • Folyamatos riportálás az üzletvezető, valamint a területi arculatos vezető felé
  • Kapcsolattartás a marketing osztállyal

Elvárások
  • Több éves kereskedelmi cégnél szerzett arculatos tapasztalat
  • Szakirányú-, és/ felsőfokú-, kereskedő boltvezető végzettség előny
  • Tárgyalási szintű idegennyelv tudás előny (angol, francia)
  • Divat iránti érdeklődés, stílusérzék, kreativitás
  • Vevőközpontú kiszolgálás, erős kereskedelmi szemlélet, értékesítési véna
  • Menedzsment kompetenciák (vezetés, szervezés, rendszerszemlélet)
  • Eredményorientáltság, jó analitikus készség
  • Dinamikus, megbízható, önálló, példamutató személyiség

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésed és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, juttasd el hozzánk fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése címre. A tárgy rovatban feltüntetve, amennyiben a budapesti lehetőség érdekel: név + A BP pl.: Példa Panna A BP.

Várunk csapatunkba! Jelentkezz most!

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat
2 év
Régió
Budapest, Pest