www.cvonline.hu

Arculat menedzser

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.09.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.19.
Hirdetés azonosító: 778645

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Arculat menedzser
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - A központilag meghatározott vásárlói üzenetek hatékony és egységes kommunikálásának biztosítása minden
csatornán. A vásárlók és kollégák által könnyen felismerhető, beazonosítható "Tesco hang" következetes
fenntartása.
- Egységes arculati alapelvek megismertetése az összes külső/belső kommunikációt készítő társosztállyal, az
irányelvek folyamatos képviselete és integrációja a többi osztály munkájába.
- Marketing kampányok tervezése, előkészítése.
- A kampánykoncepciók kidolgozásának átültetése a különböző kommunikációs területekre, az összhang
fenntartásával.
- Részvétel az állandó áruházi dekorációs elemek fejlesztésében.
- Az áruházi dekorációs elemek és minden kommunikációs csatorna ellenőrzése, együttes működésének biztosítása a
központi arculati szabályok alapján.
- Javaslatok kidolgozás a meglévő eszközök átalakítására, innovációs feladatok, eszköztár fejlesztés, egyszerűsítés.
- Éves ütemterv elkészítése a vállalat márkakommunikációs terve alapján.
- A POS nyomda folyamatos működésének és fejlődésének biztosítása.
- POS csapat irányítása, felügyelete.
- Budget kontroll, költségek heti/havi tervezése és figyelemmel kísérése.
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú végzettség.
- Dekoráció gyártás és/vagy reklámügynökségnél szerzett tapasztalat.
- A munka ellátásához középfokú angol nyelvtudás szükséges.
- Vezetői tapasztalat.
- MS office programok felhasználó szintű ismerete.
- "B" kategóriás jogosítvány.
- Jó kommunikációs készség.
- Jó Szervezőkészség.
- Vevőközpontúság.
- Kreativitás.
Szükséges végzettség: Egyetem, vagy Főiskola
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozott
Előnyt jelent: - Ügynökségi és vállalati tapasztalat együttes megléte
- Projektkezelési tapasztalat
- Felsőfokú végzettség marketing vagy gazdasági területen