www.cvonline.hu

Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Arconic Szolgáltató Központ (GSS) – Pénzügyi / Beszerzési Adminisztrációs Munkatárs

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Feladataid egy átlagos napon:

  • Megrendelések kiadása a vállalatirányítási rendszereken keresztül az igények és a rendelkezésre álló információk alapján.
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, visszaigazolások kérése és ellenőrzése és beszállítókkal való egyeztetések (szállítási paraméterek, mennyiségek, dokumentumok).
  • Információszolgáltatás a társterületeknek, beszerzés, minőségügy, termelés, raktár, szállító folyószámla könyvelés.
  • Beérkező számlák alaki, tartalmi, számszaki ellenőrzése az érvényben levő jogszabályok figyelembe vételével.
  • Szállító folyószámla kezelése, egyeztetése a főkönyvvel, hiányos tételek felkövetése, javítása.
  • Beérkező kérdések megválaszolása telefonon és e-mailen keresztül.
  • Napi kapcsolattartás Európán és USA-n belül a belső-külső partnerekkel.
  • Szállítók részére történő kifizetések kezelése.
  • Folyamatfejlesztések kezdeményezése és végrehajtásuk kivitelezése.
  • Színvonalas szolgáltatás biztosítása az ügyfél részére

76 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Jelentkezz, ha:

  • Erős középszintű ANGOL nyelvtudással rendelkezel.
  • Felhasználói szintű a számítástechnikai ismereted.
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Logikusan gondolkodsz és gyorsan oldod meg a problémákat,
    vevőközpontú a szemléleted.
  • Csapatjátékos vagy és kiváló a kommunikációs készséged.

Amire biztosan számíthatsz nálunk:

  • Dinamikus fejlődő multinacionális környezetben dolgozhatsz.
  • Belépés napján több hetes oktatáson vehetsz részt, majd a későbbiekben folyamatos képzéseken.
  • Önálló, változatos és kihívásokkal teli munkaköröd lesz egy fiatalos és jó hangulatú csapatban.
  • Hosszútávú karrierlehetőség, határozatlan idejű szerződéssel.
  • Lakhatási támogatás, utazási támogatás.
  • Kiváló juttatási csomag (13. havi fizetés, karácsonyi juttatás, éves bonusz, cafeteria, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár).
  • Kiváló munkakörülmények.
  • Stabil vállalati háttér.
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Pénzügyi asszisztens
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű