www.cvonline.hu

Arconic-Köfém Öntödei munkás

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Fejér
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Dolgozzon Ön is egy nagy múltú és innovatív vállalatnál! Az Arconic-Köfém Kft.-hez keresünk

Öntödei munkatársat

Székesfehérvár vonzáskörzetéből!

Feladatok:

  • A gyártási programban előírt mennyiségű, minőségű és méretű sajtolási és hengerlési tuskó gyártása
  • Olvasztó kemencék techológia szerinti üzemeltetése
  • Emelőgépes anyagmozgatás
  • Szigorú munkabiztonsági előírások betartása

Elvárások:

  • Gyártói környezetben szerzett tapasztalat
  • Három műszak vállalása

Előnyök:

  • OKJ-s targoncavezető bizonyítvány, NKH jogosítvány
  • OKJ-s emelőgépkezelő (daru) bizonyítvány
  • Termelési területen, Öntödében szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelkedően magas műszakpótlék
  • 13. havi fizetés
  • Éves és havi teljesítményprémium

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a 06-20/298-7244-es telefonszámon lehet.

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés