www.cvonline.hu

Arcképelemző

  • A hirdetés 745 napja lejárt

Szeretnél egy elkötelezett, csapat tagja lenni? Egy olyan hivatalnál dolgozni, ahol számtalan lehetőség vár Rád? A Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala a nemzeti adatvagyon részét képező legjelentősebb nyilvántartások adatkezelőjeként és adatfeldolgozójaként Magyarország közigazgatási intézményrendszerének meghatározó szervezete.

Hivatalunk dinamikusan bővülő csapatába ezúton keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

arcképelemző

Főbb feladatok, munkák:

  • támogatja a hatósági tevékenységet,
  • közreműködik a megfelelő személyazonosításban, az azonosítás során segíti a bűnmegelőzést,
  • az ügymenetek során keletkezett információkat/megállapításokat folyamatosan dokumentálja az adatvédelmi és adatbiztonsági elvárások maximális betartásával,
  • felelősséggel tartozik ügyintézéssel összefüggő jogszabályok naprakész ismeretéért és az ügyintézési határidők betartásáért.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú képesítés; humánbiológiai, biológiai, egészségügyi, rendészeti felsőfokú oktatásban szerzett végzettség,
  • magas szintű informatikai ismeretek,
  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet, a kttv. 42. §-ában foglalt feltételeknek való megfelelés,
  • nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatása,
  • vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása.

Elvárt kompetenciák:

  • megbízhatóság, precizitás,
  • analitikus gondolkodásmód, jó megfigyelő képesség,
  • komplex, strukturált gondolkodás,
  • önállóság, magabiztosság,
  • szakmai ismeretek magas szintű alkalmazása,
  • kapcsolattartási, együttműködési készség,
  • megfelelő szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelvből középfokú C típusú nyelvvizsga, aktív nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű jogviszony,
  • teljes munkaidős munkavégzés,
  • folyamatos képzés, oktatás,
  • országos infrastruktúra,
  • változatos feladatok.

  • elektronikus úton, a Link megjelenítése - a „Karrier” rovatban megtalálható „arcképelemző” pályázat mellett a MEGPÁLYÁZOM szóra kattintva regisztráljon, és töltse fel önéletrajzát az oldalon keresztül,
  • a jelentkezés részeként benyújtandó iratok: fényképes, szakmai önéletrajz, motivációs levél (kiegészítve referencia személy/személyek nevének és elérhetőségének feltüntetésével), iskolai végzettséget igazoló bizonyítvány másolata, nyelvtudást igazoló bizonyítvány másolata, 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (mely a pályázati jelentkezésnek nem, a munkakör betöltésének azonban feltétele),
  • a jelentkezés benyújtásának határideje: 2015. november 25.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Egészségügy / Szociális ellátás
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő