www.cvonline.hu

Archiválási munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 926727
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal gödöllői vállalathoz keresünk diákokat. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely!

Feladatok:

  • Archiválás, iratkezelés
  • Átvételi jegyzőkönyvek készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok
  • Excel, word tudás
  • Heti 15-20 órás munkavégzés

Munkaidő:

  • Héttőtől péntekig 8.00 és 16.30 között, rugalmas beosztásban
  • 1-2 hónap

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Rugalmas beosztás
  • 650 Ft-os bruttó órabér

Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Legyél Te barátaid fejvadásza !
2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást ! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest