www.cvonline.hu

Archiválási munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 874682
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Banki archiválási feladatkörben keresünk diákokat partnerünkhöz!

Feladatok:

  • Archiválás
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Precizitás
  • Pontosság
  • Minőségi munkavégzés
  • Felhasználói szintű excel tudás

Munkaidő:

  • Hétfő: 8-17, Kedd, Szerda, Csütörtök: 8-16, Péntek: 8-15 (Nem szükséges minden napot vállalni, de mindenképp teljes nap legyen).
  • Nov.10 - Dec.31. között

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Több nap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 679 ft-os órabér
  • Megbízható, alkalmi munkalehetőség
  • Munkatapasztalat szerzése
  • Útiköltség térítése (amennyiben nem egyezik a fióktelep irodánk helyszínével)

Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kérdés esetén hívj minket  a 06 70 452 3192-es telefonszámon!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest