www.cvonline.hu

Architekt munkatárs

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1001646
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Architekturális komponensek, irányelvek kialakítása, igényspecifikációk és struktúrák validálása

Feladatkör, felelősségek:    ˗ architekturális komponensek azonosítása,

˗ egyeztetés meglévő és új rendszerek felelőseivel

˗ Rendszerkapcsolatok dokumentálása (komponensek, interfészek)

˗ szabványok, irányelvek (online és batch interfészek) kialakítása, felülvizsgálata

˗ bonyolultabb interfészek szakmai felülvizsgálata, igényspecifikációk és struktúrák validálása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   ˗ Enterprise környezetben vagy nagy projektben szerzett minimum 1 éves architektúra tervezési tapasztalat

˗ Banki rendszerek és folyamatok ismerete

˗ Előnyt jelent IFX, vagy más banki adatszabvány ismerete, SOA governance tapasztalat

˗ Többszereplős projekt környezetben szerzett tapasztalat,

˗ angol nyelvtudás

Nyelvtudás:    Szakmai angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb, leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.