www.cvonline.hu

Architect

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 914156

Architecteket keresünk ügyfelünk, egy globális infrastrukturális szolgáltató cég világszínvonalú kutatási- és fejlesztési központjába Szegedre és Budapestre egyaránt. A cég folyamatos fejlődésével biztosít stabil és innovatív hátteret, valamint versenyképes kompenzációs csomagot a munkavállalók számára. Az új kollégák egy lelkes és fiatal, Agilis módszertant követő csapatban fognak dolgozni.

Architect

Feladatok:
  • tervezési folyamatban való részvétel több generációs termékek esetében
  • biztonsági alrendszerek fejlesztése a termékkel kapcsolatos technológiák, technológiai platformok, architektúrák mély ismeretével
  • csapatok vezetése a tervezési cikluson keresztül
Elvárások:
  • főiskolai diploma informatika, vagy kapcsolódó területen
  • minimum 4-5 éves tapasztalat JAVA fejlesztés területén, valamint legalább 2 éves tapasztalat architect pozícióban
  • mélyebb ismeret a következő technológiákban: SSO, OAuth, XACML 3,0, SiteMinder, PingFederate, SAML 2.0, OpenID, Kerberos
  • tapasztalat objektumorientált tervezési és fejlesztési módszertanban, valamint a Java, J2EE, JEE és kapcsolódó technológiákban
  • folyékony angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk ahhoz, hogy jelöltjeink számára a lehető legjobb HR-szolgáltatást nyújtsuk az egész országban, és megtaláljuk számukra a megfelelő karrierlehetőséget.

Kategória
IT / Informatika
Régió