www.cvonline.hu
Architect (.NET)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 823379
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Javaslattétel a   fejlesztési folyamatban alkalmazható lehetőségekről, illetve ezek gyakorlati   megvalósításáról
  •   Fejlesztés   keretek meghatározása, eszközök kiválasztása, integrált kódok és   verziókövetés implementálása
  •   Új komponensek és alkalmazások kidolgozása
  •   Rendszer- és szoftver architektúrák kiépítése pl.   web alkalmazások, SOA, stb.
  •   A követelmények technikai megfogalmazása
  •   Architektúra és a fordítási környezet implementálása
  •   Objektumorientált modellezés UML és tervezési minták   felhasználásával
  •   Erőforrásbecslés a projektcsapatokkal történő   együttműködés során
  •   Specifikációk megfogalmazása
  •   Projekt csapat technikai vezetése

Elvárások

  •   IT területen szerzett felsőfokú végzettség
  •   Folyékony angol nyelvtudás, német előny
  •   Legalább 5 év szoftverfejlesztési gyakorlat
  •   Legalább 2 év tapasztalat architect/technikai vezető   területen
  •   .NET 4.0/4.5, WCF, Silverlight és/vagy WPF
  •   Windows SharePoint Services (WSS)
  •   Szoftverfejlesztési életciklust átfogó ismeretek
  •   Általános tervezési minták ismerete

Amit kínálunk

  •   Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)
  •   Cégen belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 76143

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió