www.cvonline.hu

Architect (.NET, SQL, webes technológiák)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 838063
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Megbízónk fejlesztői csapatának (kb. 20 fő) szakmai irányítása.

Feladatkör, felelősségek:    • A fejlesztői csapat (kb. 20 fő) munkájának szakmai koordinálása, irányítása

• Projektek tervezése, ellenőrzése, átláthatóság biztosítása

• A projektekkel kapcsolatos dokumentumok elkészítése, metodológia kidolgozása

• Üzleti döntések szakmai előkészítése

• Napi szintű együttműködés a csapat tagjaival, valamint a CTO-val

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

• Szakirányú felsőfokú végzettség,

• Minimum 5 éves tapasztalat .NET, SQL szerver alapú backend rendszerek, illetve webes és mobilos alkalmazások fejlesztésében,

• iOS, Android, Windows Phone, MS SQL, .NET és egyéb webes technológiák (XML, JSON, AJAX) ismerete

• Erős projektvezetői szemlélet

• Fejlesztési (vezető) tapasztalat

• Magas szintű tervezési és dokumentálási képesség

• Kiváló problémamegoldó képesség

• Nagyfokú függetlenség és proaktivitás

Előny:

Agilis projekt vezetésében, koordinálásában szerzett tapasztalat.

Nyelvtudás:

• Középszintű, aktív angol nyelvtudás

Nyelvtudás:    Középszintű, aktív angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalat, fő profilja a prémium média streaming megoldások tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés,

• Fiatalos csapat

• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

• Modern technológiák

• Nemzetközi projektek

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.