www.cvonline.hu
Architect (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 848353
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • ICT rendszerek logikai és technikai tervének elkészítése és implementálása, az elvi tanulmányoktól a részletesen kidolgozott tervezetig, a kiépítés lépéseit is magában foglalóan.
  • Szoftverfejlesztési területen a szoftver architektúra megtervezése és kommunikálása.
  • Technikai vezetés és tanácsadás nyújtása a stratégiai döntéshozataltól a projekttervezés és végrehajtás szintjéig.
  • Szervezeti elkötelezettség megszerzése a magas szintű infrastruktúra tervekhez, valamint olyan projektek kezdeményezése és a bennük való közreműködés, amelyek célja, hogy értékeljék az ilyen tervek megvalósítását szolgáló technológiákat és módszereket

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség műszaki/IT területen
  • Több éves munkatapasztalat integrált rendszerek működtetésében
  • Jegykezelő és monitorozó eszközök ismerete
  • Alapvető ismeretek MS környezetben
  • Előny: FAX/SMS, LDAP, AD, Lotus Domino, MS Exchange tapasztalat
  • Alapvető rendszerfejlesztési megoldások és fejlesztésekben való jártasság
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Operációs rendszerek (pl. Linux, Windows), hardverek, hálózatok (pl. TCP/IP Protokoll), mail szerverek, illetve IT biztonság ismerete
  • ITIL folyamatok ismerete
  • Rendszer szemlélet, erős proaktivitás és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81721

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen