www.cvonline.hu
Architect (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 709913
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Koordinálja és integrálja az összegyűjtött ügyféligényeket

 - Kapcsolatot tart az SDM-mel (Service Delivery   Management), a projektvezetéssel, a végrehajtó csoportokkal, és adott esetben az ügyféllel

 - Részt vesz a rendszertervek készítésében

 - Projektek dokumentálása

 - Előzetes költségbecslés készítése

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Angol felsőfokú nyelv-tudás

 - Német alapfokú nyelv-tudás (előny)

 - Szükséges számítástechnikai ismeretek: operációs   rendszerek mélyreható ismerete (Windows, Unix), Virtuális környezet (VMWare, VSphere), DO folyamat ismerete, PowerShell ismerete előny

- Csapatjátékos

- Precízitás, pontosság

- Jó kommunikációs készség

- Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79335

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen