www.cvonline.hu
Architect (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 902548
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Technikai tanácsadói erőforrásként közreműködik a projectmunkákban
  • Rendszerek fejlesztése, tesztelése és hibaelhárítása:
  • Elkészíti a specifikációt.
  • Rendszerterveket hoz létre.
  • Szakterületi referensként közreműködik megoldások kialakításában.
  • Létrehozza a fejlesztési keretrendszert, kiválasztja
  • A fejlesztési eszközöket, egységes elnevezési és kódolási konvenciót határoz meg, definiálja az alkalmazandó megoldásokat.
  • Feltárja a számításba vehető, újrafelhasználható technológiákat, komponenseket, alkalmazásokat.
  • Elkészíti az alkalmazástervet.
  • Dokumentációk:
  • Elvégzi a szakmai feladatkörével kapcsolatos valamennyi adminisztrációs feladatot.
  • Helyzetjelentéseket ad a vezetője és a project részére.
  • Projekt erőforrásként tevékenykedik.
  • Támogatja a projektet az ajánlattól a végrehajtásig.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Technikai írásban és dokumentációban szerzett tapasztalat (felhasználói kézikönyv, működési segédlet)
  • Szerver építésben szerzett tapasztalat (fizikai és virtuális)
  • EMC GreenPlum ismeret
  • Alapos Unix ismeret
  • Jó hálózati ismeretek
  • Tapasztalat VMware használatában
  • Folyékony angol nyelvtudás

Személyiségbeli követelmények

  • Projekt-orientált gondolkodás
  • Jó kommunikációs készségek
  • Nyitott gondolkodásmód
  • Pozitív kihívások iránti érdeklődés
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Komplex problémák gyors megértése
  • Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82896

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió