www.cvonline.hu

Árazási szakértő

  • A hirdetés 966 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába Árazási szakértő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • európai értékesítő csapatok támogatása informatikai beruházásokkal kapcsolatos új hitel vagy lízing-megoldások kifejlesztése vagy a már meglévők módosítása érdekében,
  • az ügyfél és a vállalat számára kölcsönösen megfelelő árak és fizetési konstrukció kialakítása,
  • az ügyfelekkel kapcsolatos kockázati faktorok feltérképezése,
  • költségek megtérülésének elemzése,
  • társosztályokkal (pl. értékesítők, hitelelemzők, kockázatelemzők) való folyamatos együttműködés,
  • a pénzügyi alapelvek és a cég árazási módszertanának alapos ismerete és betartása.

Elvárások:

  • BSc szintű végzettség pénzügyi/közgazdasági területen,
  • legalább 2 éves pénzügyi tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • számolási és elemzőkészség,
  • önálló, autonóm munkavégzés,
  • kiváló, aktív angol nyelvtudás.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.