www.cvonline.hu

Árazási szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.04.29.
Jelentkezési határidő: 2012.05.31.
Hirdetés azonosító: 398372

Ügyfelünk meghatározó szereplője a magyar telekommunikációs szektornak. Megbízásukból keresünk egy fő Árazási szakértő kollégát.

Feladatok:

- árazási javaslattervek, dokumentációk előkészítése
- Piaci információk alapján termékek, szolgáltatások listaárának meghatározása
- Árpolitika kialakítása a helyi piacokra
- Az állandó kedvezmények és az árlisták mindenkori karbantartása
- Az árazási jóváhagyási rendszereken érkező árazási igények feldolgozása
- Árazási folyamat alakítása, módosítása
- Költségek nyomon követése
- Folyamatos konkurenciafigyelés
- Aktív kommunikáció az osztályon belül, és a kapcsolódó társosztályokkal

Elvárások:

- felsőfokú közgazdasági végzettség
- minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- magabiztos felhasználói szintű számítógép ismeret
- kiváló kommunikációs készség, precizitás
- IT vagy telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat előny
- Középfokú angol nyelvtudás
- csapatmunka, dinamizmus, proaktivitás

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- nemzetközi környezet
- érdekes, változatos munkakör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján