www.cvonline.hu

Árazási- és termékmenedzser

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő debreceni vállalkozás és új webáruház

árazási- és termékmenedzser

kollégát keres.

Feladata:

  • Beérkező árlisták teljes körű feldolgozása, vizsgálata.
  • Kapcsolattartás a gyártókkal, kereskedelmi partnerekkel.
  • Nagy mennyiségű adathalmaz gyors, pontos feldolgozása és kontrollálása.

Elvárások:

  • Alap html és css ismeretek, alap képszerkesztés és pdf szerkesztés.
  • Office programok (különösen az Excell) készségszintű ismerete.
  • Önálló munkavégzés és probléma megoldás.

Előny:

  • Árazással kapcsolatos tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás (írás, olvasás szintjén elegendő).
  • Jártasság az adatrögzítésben.
  • Alap SEO- és webfejlesztési ismeretek.

Amit nyújtunk:

  • Jó munkahelyi légkör
  • Fiatal csapat
  • Hosszútávú, stabil munkavégzés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...