www.cvonline.hu

Árazási és adatkezelési specialista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.09.29.
Hirdetés azonosító: 965815
lejárt

Árazási és adatkezelési specialistákat keresünk multinacionális partnerünk növekvő üzleti kiszolgáló központjába. Megbízónk az egyik vezető multinacionális elektronikai gyártó, aki a budapesti üzleti központjába keres árazási tevékenységben tapasztalt jelentkezőket.
Partnerünk magas alapfizetést, éves bónuszt, növekvő vállalati hátteret, hosszú távú, biztos pozíciót és összetartó csapatot ajánl a jelentkezőknek.

Az árazási és adatkezelési specialista fő feladatai:
• Az anyagjegyzék, készlet és árazási adatok karbantartása SAP-ban
• Árazási adatok havi ellenőrzése és elemzések készítése az értékesítési akciók és új modell bevezetések tervezéséhez
• Árlisták elkészítése és ellenőrzése
• Termék és áradathibák és duplikációk kiszűrése és javítása
• Utólagos jóváírások módosítása SAP-ban és kommunikációja az érintettek felé
• Havi riportok elkészítése, elemzése és összehasonlítása az előre megadott KPI –ok alapján, majd javaslatok előkészítése a vezető számára

Legfontosabb elvárások az árazási specialistával szemben:
• SAP ismeret
• Folyékony angol nyelvtudás
• Haladó MS Office ismeretek
• Árazásban szerzett tapasztalat előny
• Precíz munkavégzés, analitikai és technikai készség

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.