www.cvonline.hu

ÁRAZÁSI ELEMZŐ

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 778454
lejárt

  Multinacionális vállalat keres új munkatársat az alábbi pozícióba

ÁRAZÁSI ELEMZŐ (Marketing Csoport)

Feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelek számára ajánlatok elkészítése
  • Elbírálja, priorizálja, árazza az értékesítés által igényelt ajánlatot; figyelembe véve a költségstrukrúrát, árazási illetve ügyfélstratégiát
  • Kiemelkedő minőségi munkájával hozzásegíti az értékesítési csoportot a profitabilis növekedéshez azáltal, hogy időre, az előírásoknak, terveknek megfelelően dolgozik
  • Szemmel követi meglévő ügyfelek tevékenységét és proaktívan együtt dolgozik az értékesítési csoporttal, hogy mind a vállalat mind az ügyfélek számára optimálisabb árazási megoldásokat dolgozzon ki
  • Elősegíti a pontos és időben történő számlázást azáltal, hogy időben kommunkálja az elfogadott szerződéseket
  • Belső adatbázisban ügyfélszerződéseket és ajánlatokat regisztrál; szükség esetén riportokat készit a vezetőség számára
  • Támogatja és követi a revenue management által bevezetett változásokat

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – Közgazdász, Marketing, Pénzügy előnyben
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel (marketing/pénzügy/árazás)
  • Kiemelkedő analitikus beállítottság üzleti szellemmel vegyülve
  • Célorientált; megvalósít terveket
  • Képes időnként szoros határidők ellen dolgozni
  • Kiváló kommunikációs készség (írásban és szóban egyaránt)
  • Minőségi munkát vár el magától és ennek érdekében mindent megtesz
  • Képes egyszerre több feladaton dolgozni, szükség esetén prioritást felállítani
  • Magas szintű MsOffice ismeret - elsősorban Excel, Access, PowerPoint

Juttatások, ajánlat:

  • Multinacionális környezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vállalati busz közlekedik

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Piackutatás/Elemzés
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Egyéb

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Pest megye (Budapest határában)
  • Jelentkezni angol és magyar nyelvű önéletrajz elküldésével lehet. A pályázatokat a fizetési igény megjelölésével várjuk!

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Marketing / Reklám / Média / PR
Régió
Pest