www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

Áramlástechnikai mérnök

munkakör betöltésére

Gyakornok munkatársat keresünk Keréktermék üzletágunkhoz

Gyakornok pozícióba.

FŐBB FELADATOK:

  • A fém megmunkálási technológia során keletkező szennyező anyagok hatékony és megfelelő elszívása érdekében a meglévő légtechnikai rendszerek felülvizsgálata
  • A  feltárt eltérésekre fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Diplomamunka készítése e témában: részletezve, hogy milyen feltételek mellett üzemeltethető központi elszívó rendszer folyamatos hatékonysággal; hatékonyság fenntartására időszakos elemzés paramétereinek (pl. térfogatáram, légsebesség, statikus és dinamikus nyomás) meghatározása, és a hatékonyság elemzés elvégzéséhez  a mérési pontok meghatározása.
  • Adminisztratív tevékenységek támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Folyamatban levő gépészmérnöki képzésben való részvétel áramlástechnikai szakirányon
  • MS office alkalmazások felhasználó szintű ismerete

ELŐNY:

  • Egészség, -munka -és környezetvédelmi terület iránti érdeklődés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kötelező szakmai gyakorlati lehetőség
  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Szakmai tapasztalat szerzése

Munkavégzés helye:

  • Magyarország / Székesfehérvár

Nyelvtudás:

  • tárgyalóképes angolnyelv-ismeret

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal