www.cvonline.hu

Árajánlat készítő manager / Proposal manager

  • A hirdetés 558 napja lejárt

 Árajánlat készítő mérnök / Proposal manager

Feladatkör:

  • A társaság által gyártott termékek, berendezések külföldi értékesítése.
  • Értékesítési döntések előkészítése, a beszerzési, minőségi-, szállítási feltételek és ár figyelembevételével.
  • Új piacok felkutatása, az értékesítés volumenének növelése.
  • Új ügyfelek akvirálása.
  • Értékesítési tervek, jelentések elkészítése.
  • Kapcsolattartás az illetékes osztályok vezetőivel.
  • Ártárgyalások lebonyolítása.
  • Műszaki módosítások koordinálása és egyeztetése a vevőkkel.
  • Részvétel a projektek árkalkulációinak elkészítésében.
  • Garanciális és szerviz tevékenység, reklamációk felügyelete.
  • Marketing és reklámtevékenység koordinálása.

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol és/ vagy német nyelvtudás ismerete kiemelten fontos.
  • Berendezések, fém-alkatrészek, termékek értékesítésében szerzett releváns értékesítési tapasztalat.
  • Tapasztalat projekt menedzsment területen lehetőleg berendezésgyártásban.
  • Műszaki és/ vagy gazdasági felsőfokú  végzettség.
  • Tárgyalási tapasztalat.
  • Jó kommunikációs képesség, nyitottság.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office.
  • Mobilitás, flexibilitás.
  • Rendszeres utazások vállalása külföldön és belföldön egyaránt.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Nemzetközi környezet, hatékony és együttműködő csapat.
  • Jó munkakörülmények.
  • Cégautó, laptop, mobil telefon.
  • Pályakezdő, de agilis személy is jelentkezhet.

Helyek Tolna
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német