www.cvonline.hu

Árajánlat készítő-Gönyű (Ref.szám: KJ-1392)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 1003719

Feladatok:

  • Az ajánlati dokumentációk begyűjtése és a műszaki részletek tisztázása
  • Anyagkigyűjtések épületgépészeti tervek alapján
  • Ajánlatok bekérése a beszállítóktól
  • Az árajánlatok elkészítése
  • Szakmai támogatás, együttműködés a beszerzőkkel, tervezőkkel, műszaki munkatársakkal
  • Időpontok egyeztetése, határidők figyelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • 3-4 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás előny!
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Győr környéki partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1392-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő