www.cvonline.hu

AR számla könyvelő (Referenciaszám: FE-752)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.04.24.
Hirdetés azonosító: 912058

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • AR könyvelés területén szerzett tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, precizitás
  • SAP, vagy valamely vállalatirányítási rendszer ismerete

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevői fizetések / bank könyvelése
  • Vevőfolyószámlák egyeztetése
  • Kapcsolattartás a vállalat értékesítési osztályával
  • Koros kintlévőség figyelemmel kísérése
  • SAP törzsadatok kezelése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények,
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport, 2010-ben indult Adminisztrációs és Könyvelési Központjához toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-752-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő