AR KÖNYVELŐ svéd-angol nyelvtudással (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 855365

Link megjelenítéseimages/editor/1375438543.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert pénzügyi területre az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A vevői számlák kezelése, könyvelése
  • Vevői fizetések könyvelése
  • Függő tételek rendezése
  • Számviteli számlák egyeztetése
  • Analitika zárása
  • Folyamatos egyeztetés partnerekkel
  • Kimutatások, riportok készítése

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú közép vagy felsőfokú pénzügyi-számviteli, vagy közgazdasági végzettség
  • ERP rendszerben felhasználói tapasztalat, Oracle alkalmazási tapasztalat előny
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol és kommunikációképes svéd nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, karácsonyi juttatás
  • 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár
  • Teljesítményalapú prémium

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AR KÖNYVELŐ svéd-angol nyelvtudással (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Karácsony Zsuzsanna
E-mail: zsuzsanna.karacsony.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése