www.cvonline.hu

AR KÖNYVELŐ (7089)

  • A hirdetés 791 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

AR könyvelő

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség pénzügyi vagy üzleti adminisztráció szakon
•Kommunikációképes német és angol nyelvtudás, szóban és írásban
•számviteli és/ vagy vevőszámla könyvelés területén szerzett tapasztaltok
•magabiztos MS Office használat
•jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, precizitás
•Vevőközpontú gondolkodás

Feladatok:
•vevői folyószámlák egyeztetése partneri és vállalatirányítási szempontok szerint
•vevői fizetések / bank könyvelése
•koros kintlévőség figyelemmel kísérése
•fizetési felszólítások kezelése német nyelven, fizetési eltérések kimutatása, dokumentálása, nyomon követése, és értesítések kiküldése, könyvelt és lejárt számlák ellenőrzése
•törzsadatok figyelése
•támogató havi, negyed éves, éves zárások készítése
•napi kapcsolattartás a vevőkkel és a társosztályokkal

Előny:
•vállalatirányítási rendszer ismeret - ERP ( Oracle/SAP)  előny

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•hosszú távú foglalkoztatás
•szakmai fejlődési lehetőségek
•nemzetközi munkakörnyezet
•fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Pécs

Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 30 427 4698- as telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857