www.cvonline.hu

AR Csoportvezető

  • A hirdetés 378 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Pénzügyi szolgáltató központ részére keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Vevőszámla könyvelők munkájának koordinálása (5-10 fő);
Csapat támogatása, eszkalált problémák megoldása;
Új projektek, folyamatok bevezetésében való aktív részvétel;
Külső és belső audit támogatása;
Csapattagok teljesítményértékelése és célok kitűzése;
A csapattagok motiválása,célok kitűzése, teljesítményértékelés;
Ad-hoc report-ok, leírások, táblázatok készítése a management számára;
Zárási határidők pontos betartatása csapaton belül, zárási riportok ellenőrzése;
Kapcsolattartás a cég többi területével.

Követelmények:

Releváns tapasztalat hasonló területen
Vezetői v. senior vevőkönyvelési tapasztalat + vezetői affinitás
Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási csomag (cafeteria, bejárástámogatás)
Fejlődési lehetőség egy bővülő szervezetben

Helyek Székesfehérvár
Veszprém
Veszprém
Tatabánya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Compliance Coordinator Finance

Sapa Profiles Kft.

Sapa is the world leader in aluminium solutio...

Bér és TB ügyintéző - Mór (Referenciaszám: HM-1861)

Man at Work Kft.

Feladatok: Kiszervezett bérszámfejtéshez adato...
Fejér, Mór

KONTROLLER

Authentic Consulting Kft.

Székesfehérvári partnerünk részére keresünk KO...