www.cvonline.hu

APQP VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 932699

Megbízónk – Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító vállalat – számára keresünk pályázót az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A minőségirányítási rendszer fejlesztése, karbantartása a vevői követelmények alapján
  • Vevői portálok kezelése, karbantartása
  • Minőségtervezés az új termékek bevezetése során (FMEA, CP)
  • Új termék jóváhagyási folyamat irányítása, PPAP határidőre történő benyújtása a vevő felé
  • Projektben való aktív részvétel, feladatok delegálása, nyomon követése
  • Vevői minőségügyi reklamációk kezelése, javító intézkedések hatékonyságának igazolása
  • Vevői látogatások szervezése, vevői auditok koordinálása
  • Belső termék-, folyamatauditokon való részvétel az éves auditterv alapján
  • Szállítók és alvállalkozók minőségteljesítményének folyamatos nyomon követése, értékelése
  • Riportok, beszámolók készítése, top problémákra akciók indítása
  • Társosztályokkal történő együttműködés (labor, termelés, fejlesztés, supply chain)

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves autóipari gyártókörnyezetben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Minőségügyi szabványismeret (ISO TS, VDA)
  • APQP folyamatokban való jártasság (PPAP – FMEA, CP),
  • Különböző minőségügyi technikák ismerete (8D, 5 Why, Ishikawa, Risk analízis, Lessons Learned)
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, MS Outlook)
  • Határozottság, terhelhetőség, rugalmasság, utazásra való hajlandóság
  • Innovatív szemlélet, kiváló kommunikációs- és szervezőkészség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyedülálló autóipari technológiákban szerezhető szakmai tapasztalat
  • A cégcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye