www.cvonline.hu

APQP / Minőségtervező mérnök

  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Minőségügyi tervek készítése és betartásának biztosítása, tapasztalatok beépítése a minőségtervezési folyamatokba,
  • belső auditok megvalósítása és kiértékelése, kimutatások, riportok készítése,
  • a folyamatmérnökök támogatása az új berendezések specifikációjának elkészítésében,
  • gép- és folyamatképesség vizsgálatok elvégzése és ezek dokumentálása,
  • projektekben való felelősség a szállítók elsőminta folyamatáért, ezek ellenőrzése és jóváhagyása,
  • beszállítói PPAP koordinálása és jóváhagyása,
  • az új termékgyártási folyamat támogatása, vevői PPAP koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • több év autóipari területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • VDA, ISO/TS 16949 szabványok ismerete,
  • APQP/PPAP, FMEA ismeretek,
  • stabil kommunikációképes angol nyelvtudás; német nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Útiköltség térítés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezni lehet:

A lenti e-mail címen, fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzzal.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol