www.cvonline.hu

APQP mérnök

  • A hirdetés 1025 napja lejárt

A hazai és a nemzetközi piacon is vezető pozíciót betöltő, karosszéria elemek gyártásával és beszállításával foglalkozó vállalathoz keresünk új kollégát. A folyamatos fejlesztéseknek és beruházásoknak köszönhetően a mai napig családi tulajdonban lévő cégről van szó, mely jövőbe mutató karrier lehetőséget, perspektívát és stabil, kiegyensúlyozott munkakörülményeket biztosít az ott dolgozóknak.

Bővülő csapatukba keresünk autóipari gyártó cégnél szerzett (legalább 3 éves) tapasztalattal rendelkező

APQP Engineer

munkatársat.

Feladatok:

  • A minőségirányítási rendszer fejlesztése, karbantartása a vevői követelmények alapján,
  • vevői portálok kezelése, karbantartása,
  • minőségtervezés az új termékek bevezetése során (FMEA, CP),
  • új termék jóváhagyási folyamat irányítása és határidőre történő benyújtás a Vevő felé (PPAP),
  • központi projektben való aktív részvétel és munkavégzés,
  • projekt feladatok osztályon belüli delegálása, nyomon követése,
  • vevői minőségügyi reklamációk nyomon követése, kezelése és a bevezetett intézkedések hatékonyság igazolása,
  • vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése,
  • vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása,
  • szállítók-, és alvállalkozók minőségteljesítményének folyamatos nyomon követése; értékelése és havi beszámoló készítése a Senior APQP mérnök felé,
  • belső termék-, folyamatauditokon való részvétel az éves auditterv alapján,
  • minőségmódszerek (8D, 5 Why, Ishikawa, Risk analízis, Lessons Learned) alkalmazása a kivizsgálásban és a problémamegoldásban,
  • kulcsmutatók rendszeres felülvizsgálata, top problémákra akciók indítása (selejt, PPM, vevői reklamációk),
  • havi beszámoló készítése a Minőségirányítási vezető felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki (gépész) végzettség,
  • autóipari gyártó cégnél, project területen szerzett legalább 3 éves gyakorlat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek,
  • képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt,
  • határozottság és terhelhetőség,
  • utazási hajlandóság.

További előnyt jelent:

  • Német és/vagy román nyelvtudás,
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség.

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • szakmai továbbképzések, külföldi tanulmányi szerződések,
  • komplex munkakör, kiváló munkakörnyezet, egyedülálló technológia.

Munkavégzés helye: Esztergom

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol