www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

APQP mérnök

munkakör betöltésére

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 1,5-2 év tapasztalat termelővállalatnál
  • Középfokú angolnyelv-ismeret
  • Minőségügyi rendszerismeret – ISO TS 16949, QS 9000
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

FELADATOK:

  • Feladata az európai piacra történő termékbevezetések és folyamatfejlesztések időterveinek  koordinálása, részvétel költség modellek elkészítésében.
  • Koordinálja a termék, szerszám, folyamat változtatások, bevezetések kvalifikációs, jóváhagyatási folyamatát.
  • Koordinál egyes, termékhez kapcsolódó műszaki projecteket.
  • A termékbevezetésekhez és folyamatváltoztatásokhoz kapcsolódó vevői értesítési, dokumentációs, jóváhagyatási, PPAP folyamatokat vezeti, koordinálja.
  • Részt vesz a termékbevezetéshez szükséges tesztberendezés működtetésében

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Az autóipari tapasztalat
  • VDA szabványok ismerete

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal