www.cvonline.hu

APQP mérnök (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1071 napja lejárt

Autóiparban tevékenykedő megbízó Partnerünk részére keresünk dinamikus, megbízható, jó kommunikációs képességgel megáldott kollégát minőségbiztosítási területre, APQP mérnök pozícióba Győr-Moson-Sopron megyébe, az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Műveleti- és munkautasítások elkészítése, bevezetése
  • Projektek bevezetésének megtervezésében való aktív részvétel
  • APQP dokumentumok előállítása
  • Minőségügyi dokumentumok aktualizálása, kezelése, elkészítése
  • PPAP folyamatok támogatása
  • Teljes körű minőségbiztosítás a projektek megvalósulása során

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Minimum 2-3 éves hasonló (autóipari) területen szerzett tapasztalat
  • Kreatív szemléletmód, csapatjátékos
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő